Co je hodinový hotel, jak to funguje a co vše Vám budek dispozici?

Hledáte příjemný a útulný hodinový hotel? Pro správný výběr dbejte na několik zásadních věcí. Podstatná je stoprocentní diskrétnost, intimita a naprosté soukromí. Vše výše uvedené je v naše Hodinovém hotelu – Azylu pro milence v Ostravě zaručeno. Nikdy od Vás nebudeme požadovat jakékoliv osobní údaje. Pro rezervaci nám postačí jméno, či přezdívka a můžete si užívat své intimní chvilky… Další co by Vás mělo určitě zajímat je vybavení mileneckého azylu… Přesvědčte se sami, v našem hodinovém hotelu v Ostravě budete nad míru spokojeni. K dispozici Vám bude vířivá vana, sprchový kout, infrasauna a relaxační místnost. Objednávky přijímáme nonstop. Navíc nabízíme možnost si soukromý wellness v našem hodinovém hotelu v Ostravě pronajmout i mimo nabízené časy.

Co je to azyl pro milence?

Mnoho lidí se domnívá, že hodinový hotel nabízí intimní a střežené místo před světem pro řadu nevěrných manželů a jejich milenek. Nemusí to však být pravda, služby hodinového hotelu v Ostravě často využívají i manželské páry, které touží po obohacení svého sexuálního života. Personál tohoto hnízdečka lásky je vysoce diskrétní a má přísný zákaz sdělovat třetím osobám jakékoliv informace týkající se našich zákazníků. Hotelový pokoj si smíte zarezervovat přes mobilní telefon, či email.

Vybavení našeho azylu pro milence v Ostravě

Soukromému Wellness pro milence vévodí vířivá vana. Dále máte ke svým hrátkám k dispozici infrasaunu, sprchový kout a relaxační místnost. Nechybí ani sedačka. Fantazii se meze nekladou a záleží jenom na Vás jak si své intimní chvíle spestříte. Perfektní čistost a hygiena je u nás samozřejmostí. Lze si u nás zakoupit také několik alkoholických a nealkoholických nápojů.

Jsme přesvědčeni, že v našem mileneckém azylu – Hodinovém hotelu v Ostravě – prožijete nejednou své intenzviní zážitky. Těšíme se na Vaši návštěvu!